وي در پايان گفت: با توجه به اينكه طي سه سال گذشته هم روند ارتقا و هم فعاليت كارمندان دانشگاه مثبت بوده است امسال تعداد كارمندان نمونه از 15 نفر به 20 نفر افزايش يافت.
در ادامه مراسم با حضور رييس و هيات رييسه دانشگاه ، از كارمندان نمونه و تلاشگر تقدير به عمل آمد.
کارمندان نمونه:
سطح سرپرستی
1- محمد خادمی زارع ( معاونت دانشجویی)
2- سید عباس حسینی (معاونت پژوهشی و فناوری)
3- فهیمه عربی زنجانی (معاونت پشتیبانی و منابع انسانی )
4- مجتبی کوهکن (معاونت آموزشی)
5- محمد حسن نصرتی ( حوزه ریاست)
6- علی اکبر حسینی زاده (مجموعه دانشکده علوم انسانی)
7- شهرام پوربیرانوند (دانشکده علوم پزشکی)
سطح غیرسرپرستی :
1- علیرضا اکبری (مجموعه دانشکده های فنی و مهندسی)
2- ابوالفضل رزاق نتاج( مجموعه دانشکده های فنی و مهندسی)
3- محبوبه غفاریان بادی (دانشکده هنر)
4- اختر ابراهیمی (دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی نور)
5- عبدالحسین شمس(دانشکده کشاورزی)
6- ارسلان حسنی انبوهی(دانشکده کشاورزی)
7- علی اصغر اکبری (مجموعه دانشکده علوم انسانی)
8- هادی رستمی علیپور (حراست)
9- ثریا قهرمانی مهیو(معاونت آموزشی)
10- مریم کسائی زاده ( معاونت پشتیبانی و منابع انسانی)
11- مهدی ده نار صیدی (معاونت پژوهشی و فناوری)
12- نیره رحیمی وند (معاونت دانشجویی)
13- ولی رضائی حاجی کندی (معاونت فرهنگی و اجتماعی)
14- سیده فاطمه هاشمی (حوزه ریاست )
کارمندان شایسته تقدیر:
سطح سرپرستی
1- محمد سعید محمودی (مجموعه دانشکده های فنی و مهندسی)
2- اقدس نصیری کاشانی (مجموعه دانشکده های فنی و مهندسی)
3- عاطفه اسکافی ثابت (مجموعه دانشکده های علوم پایه)
4- علی شکری (معاونت آموزشی)
5- رسول غلامدخت ماهر(معاونت پشتیبانی و منابع انسانی)
6- محسن یادگاری(دانشکده کشاورزی)
7- علی شمسی (دانشکده کشاورزی)
8- فرما توسلیان (معاونت پژوهشی و فناوری)
9- مریم آتشی (معاونت پژوهشی و فناوری)
سطح غیر سرپرستی
1- حمید قربانی (دانشکده هنر)
2- زینب پهلوان (دانشکده علوم پزشکی)
3- علی رضوانی تبار (دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی نور)
4- هادی تونی (دانشکده منابع طبیعی و علوم دریایی نور)
5- پروین لباف(مجموعه دانشکده های علوم پایه)
6- محمدعلی نساج (مجموعه دانشکده های علوم انسانی)
7- علی خدابنده (مجموعه دانشکده های علوم انسانی)
8- حسین درجزی دولق (حراست)
9- نوربخش دلیرج کندوسر(حراست)
10- محمد ی جمال آباد (حراست)
11- میثم رضایی (حراست)
12- نعمت اله ذکوی (اداره انتظامات دانشکده منابع طبیعی نور)
13- فهیمه فلاحتی (معاونت آموزشی)
14- سمیه باغشاهی(معاونت آموزشی)
15- کاظم کشاورز کمرئی (معاونت پشتیبانی و منابع انسانی)
16- سعید علیزاده (معاونت پشتیبانی و منابع انسانی)
17- مرضیه کلائی (معاونت پشتیبانی و منابع انسانی)
18- سمیه علی بیک تهرانی (معاونت پژوهشی و فناوری)
19- صدیقه دباغی داریان(معاونت پژوهشی و فناوری)
20- حسن بابائی (معاونت دانشجویی)
کارمندان نمونه حوزه راهبردی :
1 – رسول اندایش
2 – نعیمه فرهادی